Umów się na

prezentację maszyny czyszczącej

i sprawdź jej możliwości z ekspertem

Maszyny sprzątające

Poznaj ofertę Fair Play Plus

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn i urządzeń czyszczących włoskiej marki Ghibli&Wirbel w Polsce i współpracujemy z renomowanymi producentami chemii profesjonalnej, artykułów higienicznych i padów czyszczących.

Chemia profesjonalna
Chemia dla firm sprzątających

Prezentacja maszyny czyszczącej

Jak wygląda proces?

1

Wypełnij formularz

Podaj podstawowe dane kontaktowe i wskaż rodzaj urządzeń, które Cię interesują oraz informacje na temat miejsca ich użytkowania.

2

Ustal szczegóły przez telefon

Zadzwonimy do Ciebie i podczas rozmowy ustalimy Twoje potrzeby oraz uzgodnimy zakres prezentacji.

3

Otrzymasz ofertę prezentacji

Przygotujemy i wyślemy Ci spersonalizowaną ofertę prezentacji.

4

Spotkaj się z naszym doradcą

Nasz ekspert przedstawi Ci możliwości oferowanych maszyn.

Maszyna szarująca-zbierająca samojezdna Maszyna szarująca-zbierająca Rider
Maszyna szarująca-zbierająca kablowa

Masz pytania o prezentację?

Poznaj odpowiedzi już teraz

Możesz umówić się na prezentację w Centrum Czystości Fair Play Plus w Markach koło Warszawy. Jeśli wolisz sprawdzić maszynę na obiekcie, to nasz doradca dojedzie pod wskazany adres zgodnie z ustalonymi warunkami prezentacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować urządzenia, które będą perfekcyjnie dopasowane do warunków pracy, powierzchni sprzątania, typu posadzki i rodzaju zabrudzeń.

Po zaakceptowaniu warunków prezentacji ustalimy wspólnie termin i godzinę prezentacji, które odpowiadają Klientowi i są możliwe w realizacji dla doradcy Fair Play Plus.

Spotkania prezentacyjne nie obligują interesantów do zakupu maszyn i urządzeń czyszczących. Klient pokrywa wtedy wyłącznie ustalone koszty prezentacji.

Koszty prezentacji uzależnione są od wielu czynników i są ustalane na podstawie indywidualnych uzgodnień z Klientem. Prezentacja w Centrum Czystości Fair Play Plus w Markach koło Warszawy jest BEZPŁATNA.

Prezentacja na wskazanym obiekcie zostanie wyceniona indywidualnie, a jej koszt będzie przedstawiony w ofercie. Cena prezentacji będzie odjęta od wartości zakupionych maszyn i/lub urządzeń przy spełnieniu następującego warunku:

zakup przez Klienta maszyn i/lub urządzeń o wartości co najmniej 20000,00 zł netto w terminie do 14 dni od przeprowadzonej prezentacji. W tym przypadku prezentację również dostajesz GRATIS.

W Centrum Czystości Fair Play Plus dbamy o dokładne przeszkolenie przyszłych użytkowników maszyn czyszczących, by te jak najlepiej wykonywały swoją pracę i długo służyły. Zapewniamy też obsługę gwarancyjną i serwis pogwarancyjny. Sprawdź nas!

Zobacz nasze maszyny