Odkurzacze na mokro i sucho
Odkurzacze na mokro i sucho

Odkurzacze budowlane


Prace remontowo-budowlane wiążą się w większości przypadków z dużą ilością pyłu i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Regularne sprzątanie i odkurzanie pomieszczeń i obiektów jest podstawą dla zachowania odpowiedniego poziomu czystości otoczenia.

Odkurzacze profesjonalne budowlane są zatem podstawowym elementem wyposażenia ekipy remontowo-budowlanej lub zespołu, który odpowiedzialny jest za sprzątanie.

Odkurzacze profesjonalne budowlane oferowane w Fair Play Plus to urządzenia wyprodukowane przez włoską firmę Ghibli&Wirbel, która słynie z wysokogatunkowych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu zapewniają one efektywność, wydajność i doskonałą kulturę pracy, która przekłada się również na niezawodność i żywotność.

Wszystkie odkurzacze profesjonalne budowlane Ghibli&Wirbel to konstrukcje przystosowane do trudnych warunków panujących na placach budowy lub w pomieszczeniach remontowanych. Doskonale radzą sobie zarówno z ogromną ilością drobnego pyłu, jak i większymi oraz cięższymi przedmiotami lub pozostałościami.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu

Z przyjemnością pomożemy skompletować zamówienie i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanego asortymentu.

Zapytaj doradcy