Maszyny czyszczące profesjonalne
Maszyna Czyszcząca Rolly

Maszyny czyszczące

Fair Play Plus to wyłączny dystrybutor maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel w Polsce

Oferujemy naszym klientom wysokiej klasy rozwiązania, które cieszą się szczególnym uznaniem przedsiębiorców w każdej branży. Wszystkie prezentowane maszyny czyszczące to urządzenia o imponującej efektywności, funkcjonalności i żywotności.

Profesjonalne maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel charakteryzują się łatwością obsługi, wysoką ergonomię pracy i ekonomią. Przekonaj się o tym na własne oczy, wybierając maszyny czyszczące Fair Play Plus.

Umów się z naszym doradcą

Wybrane typy maszyn czyszczących

W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni prezentujemy różne rodzaje maszyn sprzątających. Umów się z naszym doradcą, aby wybrać maszynę, która będzie idealna do Twojego obiektu.

W ofercie Fair Play Plus posiadamy m.in. maszyny czyszczące do podłóg, schodów ruchomych, samojezdne, odkurzacze do pracy na sucho i sucho-mokro, odkurzacze piorące, odkurzacze parowe, generatory pary i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe. Dostarczamy również wydajne szorowarki i polerki, maszyny szorująco-zbierające oraz ogrom funkcjonalnych akcesoriów. Nie czekaj i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Umów się na prezentację

Maszyny szorująco-zbierające

Maszyny szorująco-zbierające

Maszyny szorująco-zbierające to funkcjonalne i uniwersalne urządzenia sprzątające, których wszechstronność umożliwia pracę na zróżnicowanych powierzchniach. Z powodzeniem można wykorzystywać je w procesie czyszczenia wnętrz obiektów. Maszyny szorująco-zbierające zaprojektowane są w taki sposób, by jednocześnie myć i osuszać czyszczoną powierzchnię. Dzięki temu znajdują zastosowanie w obiektach o dużym ruchu (nawet w godzinach pracy) i ponadprzeciętnym metrażu. Zobacz potencjał, który w nich drzemie.

Odkurzacz profesjonalny

Odkurzacze profesjonalne

Poznaj odkurzacze do wykładzin dla części biurowej i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe przystosowane do trudniejszych zadań. Zestaw wyposażony w pakiet odpowiednich akcesoriów pozwala na wykorzystanie ich w każdej firmie – np. w piekarnictwie, doczyszczaniu po pracach budowlanych, zbieraniu liści czy odpompowywaniu wody. Posiadamy w ofercie również odkurzacze piorące ekstrakcyjne i parowe, dzięki którym pranie dywanów, wykładzin lub tapicerowanych mebli będzie skuteczniejsze, prostsze i szybsze. Sprawdź dostępne odkurzacze profesjonalne.

Szorowarka jednotarczowa

Szorowarki

Wykorzystując wydajne szorowarki, możesz w prosty i szybki sposób pozbyć się trudnych zabrudzeń z posadzki. Są to jednotarczowe urządzenia czyszczące, które umożliwiają dokładne usuwanie nieczystości. Pomagają również przygotować posadzkę do procesu polerowania. W zależności od zastosowanych szczotek lub padów, szorowarki mogą być stosowane do czyszczenia lub polerowania zróżnicowanych powierzchni. Wybierz szorowarki z oferty Fair Play Plus przystosowane do Twoich wymagań.

Polerki od podłóg

Polerki

Zadbaj o estetyczny wygląd posadzki przy pomocy wydajnej polerki. Jest to jednotarczowe urządzenie o dużej mocy silnika, którego praca charakteryzuje się wysoką prędkością obrotową. Polerki stosowane są do pielęgnacji i polerowania posadzek zabezpieczonych powłokami. Dzięki temu nabierają one eleganckiego połysku bez smug i prezentują okazale. Są również łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Poznaj polerki dostępne w ofercie Fair Play Plus i wybierz model przystosowany do potrzeb swojej firmy.

Zamiatarka do kostki brukowej

Zamiatarki

Obiekty publiczne, sklepy wielkopowierzchniowe, centra handlowe, parkingi, chodniki i inne tego typu obiekty o dużym natężeniu ruchu wymagają radykalnych środków w kwestii czyszczenia. Zamiatarki są niezastąpionym narzędziem do usuwania piasku, kurzu, liści i innych zabrudzeń stałych lub sypkich – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Innowacyjne zamiatarki mogą być napędzane siłą mięśni pracownika, nie emitują hałasu i spalin. Spełniają więc najwyższe normy ekologii. Wejdź i poznaj szczegóły zamiatarek.

Potrzebujesz fachowej porady?

Masz pytani dotyczące sprzedaży, wynajmu, leasingu lub serwisu maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel? Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich niezbędnych odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus.

Umów się z naszym doradcą

Profesjonalne maszyny sprzątające - od czego zacząć

Wybór maszyn czyszczących przystosowanych do pracy w konkretnych obiektach nie powinien być przypadkowy. Podejmując decyzję o inwestycji w konkretny model, należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • zakres pracy specjalistów odpowiedzialnych za sprzątanie (np. czy maszyna czyszcząca będzie wykorzystywana wyłącznie wewnątrz, czy też posłuży do sprzątania na zewnątrz firmy);
 • wydajność danego urządzenia;
 • rodzaj zasilania;
 • zaawansowanie i funkcjonalność;
 • wymiary;
 • możliwość dostosowania maszyny czyszczącej do zróżnicowanych powierzchni (np. poprzez zmianę padów, szczotek lub tarcz).

W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa technicznego z zakresu wyboru i obsługi maszyn czyszczących.


Profesjonalne maszyny czyszczące - serwis i naprawa

Regularne przeglądy serwisowe pozwolą Twoim maszynom czyszczącym pozostać w doskonałym stanie i świetnej kondycji technicznej – nawet po wielu latach eksploatacji. Fair Play Plus to doświadczony lider w branży maszyn czyszczących, dlatego zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy usługi naprawcze i w razie potrzeby udostępniamy maszyny czyszczące zastępcze na czas trwania serwisu. Tworzymy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy dysponują profesjonalnymi narzędziami. Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług i imponującą szybkość realizacji zleceń. Na zgłoszenia serwisowe reagujemy w ciągu 24 godzin.

Profesjonalne maszyny czyszczące - leasing

Jednorazowa transakcja zakupu maszyn czyszczących to duża i poważna inwestycja. Czasem lepiej więc rozłożyć koszt inwestycji na wygodne raty leasingowe, inwestując w więcej urządzeń lub mocniejsze maszyny czyszczące o wyższych parametrach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w szybkim i sprawnym przejściu procedur leasingowych, co znacząco ułatwia cały proces i optymalizuje czas zakupu od momentu wyboru, aż po odbiór wybranych maszyn czyszczących. Dla przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć koszty i formalności, przygotowaliśmy wygodną ofertę wynajmu maszyn czyszczących.

  Leasing maszyn czyszczących

 • Wygodna forma finansowania inwestycji rozłożona w ratach.
 • Możliwość zakupu dużego zestawu profesjonalnych maszyn czyszczących.

Wynajem maszyn czyszczących

 • Możliwość przetestowania maszyn czyszczących przed wynajmem.
 • Brak formalności i obowiązków związanych z zakupem i serwisem.

Potrzebujesz fachowej porady?

Masz pytania dotyczące sprzedaży, wynajmu, leasingu lub serwisu maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel? Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich niezbędnych odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus.

Umów się z naszym doradcą