Chemia profesjonalna
Chemia dla firm sprzątających

Środki do dezynfekcji

Środki odkażające i dezynfekujące

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, gości i klientów, którzy odwiedzają Twoją firmę, obiekt lub lokal. Wykorzystując wysokiej jakości środki do dezynfekcji, możesz zadbać o ochronę zdrowia osób przebywających w budynku lub pomieszczeniu, optymalizując ryzyko zakażenia. Dezynfekcja dłoni i pomieszczeń to podstawa dla obiektów użyteczności publicznej – zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

W Fair Play Plus postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Poznaj dostępne możliwości i wykorzystaj potencjał, który drzemie w naszej ofercie. Zainwestuj w preparaty, które będą przystosowane do formy aplikacji, rodzaju powierzchni czy miejsca użytkowania.

Zapytaj doradcy

Środki czystości, dozowniki i zamgławiacze najwyższej jakości

Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę urządzeń do dezynfekcji metodą zamgławiania i środków do dezynfekcji. Wśród preparatów do dezynfekcji można wybrać takie, które są przystosowane do procesu zamgławiania lub wykorzystania ręcznego, w pomieszczeniach zamkniętych czy na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

Chcesz mieć pewność, że wybierzesz właściwy produkt? Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy środki do dezynfekcji, dozowniki i zamgławiarki, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Zapytaj doradcy