Chemia profesjonalna
Chemia dla firm sprzątających

Chemia profesjonalna

Środki do sprzątania od producenta

Przez lata obecności na rynku poznaliśmy potrzeby i oczekiwania firm sprzątających, placówek handlowo-usługowych, biur i innych przedsiębiorstw lub instytucji o dużym natężeniu ruchu. Fair Play Plus zapewnia dostęp do profesjonalnych środków czystości najwyższej klasy.

Do dyspozycji klientów oddajemy preparaty do mycia ręcznego i maszynowego, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny – co przekłada się na efektywność i wydajność sprzątania. Zapraszamy do sprawdzenia, co Fair Play Plus może zaoferować twojej firmie.

Zapytaj doradcy

Wybierz profesjonalną chemię do sprzątania

Odpowiedni wybór środków do sprzątania ma kluczowy wpływ na jakość, efektywność oraz końcowy efekt podczas profesjonalnych usług sprzątania. Wybierz jakość od polskiego producenta, któremu zaufało już setki firm sprzątających.

Zapytaj doradcy

Maszyny szorująco-zbierające

Chemia profesjonalna dla domu

Firmy sprzątające potrzebują stałego dostępu do profesjonalnej chemii domowej. Dzięki niej są w stanie zadbać o czystość nieruchomości klientów – niezależnie od tego, czy są to prywatne domy, mieszkania, obiekty noclegowe czy biura. Środki czystości dla domu to w większości przypadków preparaty przystosowane do czyszczenia ręcznego. Poznaj potencjał, który drzemie w środkach czystości dla domu i nie tylko!

Odkurzacz profesjonalny

Chemia profesjonalna dla biura

Zapewnienie czystego i schludnego miejsca pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Niezależnie od tego, czy posiada on wewnętrzny zespół odpowiedzialny za czystość, czy współpracuje z firmą sprzątającą – zawsze należy zadbać o wysokiej klasy środki czystości dla firm. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz preparatów do zastosowań firmowych (zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego) lub przemysłowych, np. w magazynach, halach produkcyjnych, laboratoriach itp. Sprawdź pełną ofertę.

Polerki od podłóg

Środki do odkażania

Regularne odkażanie powierzchni firmowej to podstawa dla bezpieczeństwa pracowników, klientów lub gości – zwłaszcza na przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu.

Odkurzacz profesjonalny

Pozostałe środki czystości

Środki czyszczące dla firm i domów to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Posiadamy też worki na odpady LDPE i HDPE, mopy, kije, wiadra, kosze, ścierki, zmywaki, szczotki, myjki i ściągacze do szyb oraz luster, rękawiczki, maski i ochraniacze, czy też pady. Wszystkie te akcesoria, dodatki i narzędzia pomagają przy pracach czyszczących – niezależnie od zakresu obowiązków specjalistów odpowiedzialnych za czystość obiektu. Poznaj wyposażenie, które mamy do zaoferowania i przejdź do sklepu już teraz.

Środki czystości do mycia ręcznego

Środki czystości do mycia ręcznego to wysokiej jakości preparaty, które przeznaczone są do mycia, pielęgnacji i dezynfekcji powierzchni lub wyposażenia, które nie nadają się do czyszczenia maszynowego. W ofercie Fair Play Plus znajdziesz m.in. płyny i detergenty dedykowane do pracy z powierzchniami wykonanymi ze:

  • - szkła,
  • - drewna,
  • - metalu,
  • - płyt meblowych,
  • - tworzyw sztucznych.

Oferujemy płyny do mycia okien, czyszczenia mebli i wiele innych. Zobacz ofertę środków do mycia ręcznego.

Środki czystości do mycia maszynowego

Posiadamy profesjonalną chemię czyszczącą do wykorzystania z oferowanymi urządzeniami i maszynami czyszczącymi. Środki czystości do mycia maszynowego to wysokogatunkowe preparaty o doskonałej efektywności i wydajności, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty pracy. Zapewniamy kompleksowe doradztwo pod kątem wyboru detergentów, które będą wykorzystywane do pracy z poszczególnymi urządzeniami – co umożliwia maksymalizację rezultatów, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji urządzeń i optymalizacji ryzyka ew. usterek. Poznaj nie tylko środki czystości do mycia maszynowego, ale i maszyny czyszczące

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Fair Play Plus. Pomożemy w wyborze najlepszych środków czystości – niezależnie do tego, czy poszukujesz chemii do mycia ręcznego czy maszynowego.

Potrzebujesz fachowej porady?

Umów się z naszym doradcą